Satışı Tamamlanan Projeler / Aydın Apt. Karabük

375 m2 alan üzerine kurulu olup, tek blok 6 daireden ve 2 işyerinden oluşan Aydın Apartmanı; yeşil alanı olan, gelecekte yaşam standartlarının daha da yükseleceği Karabük’ün güzel bir mevkisinde 100.Yıl Mahallesinde bulunmaktadır. Bulunduğu konum itibariyle, üniversiteye 400 m, Safranbolu yoluna 150 m, Kastamonu yoluna 50 m mesafede ve toplu taşıma araçlarının önünden geçtiği bir alanda bulunmaktadır. Güzel dış cephe görüntüsüyle etrafındakileri kıskandıran bir ihtişama sahip. 100.Yılın merkezi olan bir yerde yer alan Aydın Apartmanı; 1+1 (3 adet) ve 2+1 (3 adet) dairelerden ve 150 m2 (2 adet) işyerinden oluşmaktadır.

Firmamız, 2011 yılından itibaren üniversitenin kurulmasıyla hızlı bir gelişim sürecinde olan ve 18.000 i aşan öğrenci potansiyeliyle dikkat çeken Karabük'te çalışmalarına devam etmektedir.

Batı Karadeniz bölgesinde yer alan Karabük, ismini de şehirden alan Karabük Üniversitesi'nin kurulması ve çok kısa bir zamanda oldukça hızlı gelişmesiyle yılda 4 ila 5 bin öğrenci alır konuma gelmiştir. Kısa zamandaki bu nüfus artışı kentte konut ihtiyacını meydana getirmiştir.

Bu amaca yönelik çalışmalarına 2011 yılı Şubat ayında başlayan NUR YAPI İNŞAAT ilk projesi olan Elif Apartmanı'nı kısa bir sürede tamamlamıştır. Üniversiteye en yakın yerleşim yeri olan 100. Yıl Mahallesinde yer alan bu projeyle Karabük'teki faaliyetlerine başlayan firmamız, kaliteli ve modern konut anlayışıyla hız kesmeden yeni projelerine devam etmektedir. Geliştirdiğimiz projelerle gerek öğrencilere gerekse bölge insanına günümüz şartlarında ve ileriye yönelik rahat, kullanışlı, konforlu ve huzurlu yaşam alanları sunmaktayız.Satış Ofisi : Kazımiye Mah. Dumlupınar Cad. Olimpia Apt. B Blok No: 2/5 Çorlu / Tekirdağ     Tel : (0282) 673 30 08 / (0282) 673 14 64     E-posta : info@nuryapi-insaat.com