Satışı Tamamlanan Projeler / Elif 1 Apt. Karabük

Firmamız, 2011 yılından itibaren üniversitenin kurulmasıyla hızlı bir gelişim sürecinde olan ve 18.000 i aşan öğrenci potansiyeliyle dikkat çeken Karabük'te çalışmalarına devam etmektedir.

Batı Karadeniz bölgesinde yer alan Karabük, ismini de şehirden alan Karabük Üniversitesi'nin kurulması ve çok kısa bir zamanda oldukça hızlı gelişmesiyle yılda 4 ila 5 bin öğrenci alır konuma gelmiştir. Kısa zamandaki bu nufus artışı kentte konut ihtiyacını meydana getirmiştir.

Bu amaca yönelik çalışmalarına 2011 yılı Şubat ayında başlayan kuruluşumuz ilk projesi olan Elif Apartmanı'nı
kısa bir sürede tamamlamıştır. Üniversiteye en yakın yerleşim yeri olan 100. Yıl Mahalle’sinde yer alan bu projeyle Karabük'teki faaliyetlerine başlayan firmamız, kaliteli ve modern konut anlayışıyla hız kesmeden yeni projelerine devam etmektedir. Geliştirdiğimiz projelerle gerek öğrencilere gerekse bölge insanına günümüz şartlarında ve ileriye yönelik rahat,kullanışlı,konforlu ve huzurlu yaşam alanları oluşturmaktayız.

375 m2 alan üzerine tek blok halinde 8 daireden oluşan Elif Apartmanı; yeşil alanı olan, gelecekte yaşam standartlarının daha da yükseleceği Karabük’ün güzel bir mevkisinde bulunmaktadır. Bulunduğu konum itibariyle, Üniversiteye 500 m, Safranbolu yoluna 50 m, Kastamonu yoluna 150 m mesafede ve toplu taşıma araçlarının hemen 50 m yakınından geçtiği bir alanda bulunmaktadır.Satış Ofisi : Kazımiye Mah. Dumlupınar Cad. Olimpia Apt. B Blok No: 2/5 Çorlu / Tekirdağ     Tel : (0282) 673 30 08 / (0282) 673 14 64     E-posta : info@nuryapi-insaat.com