Satışı Tamamlanan Projeler / Şelale Evleri - 2 Çorlu

Şelale Evleri 2, Çorlu'da Emlak Konutları mevkiinde 6.970 m2 alan üzerinde yapılacak olan son derece modern ve nezih bir yaşam projesidir.

3 blok ile birlikte 36 daireden oluşan projenin 5.770 m2'si yaya yolları, yeşil alan, gölet, pergoleli oturma alanları ve yüzme havuzları gibi sosyal yaşam alanlarından oluşmaktadır.

Projenin yapımına Haziran 2012'de başlanmış olup, Mayıs sonu 2013'de daire teslimleri gerçekleştirilecektir.

Her detayı düşünülmüş yaşam alanları ve en üst kalite malzemelerle döşenmiş daireleriyle Şelale Evleri 2' nin her metrekaresi konforlu, her köşesi birinci sınıf ...

Şelale Evleri 2' de, biri 8m x 16m ebatlarında ve diğeri 1,5 x 2m çocuk yüzme havuzu olmak üzere 2 yüzme havuzu ile birlikte kapalı garaj yer alacaktır.

2900 m2 alanda, her daireye 2 araç kapasiteli toplam 72 araçlık kapalı otoparkı ile konutlara ulaşım imkanı sağlanacaktır.

 

Herşey Sizin için düşünüldü ...

Site çevresi güvenlik duvarları ile çevrili olup; yaya ve araç girişleri için güvenlik noktası mevcut olacaktır.

Site içinde çevre duvarını kontrol altında tutan güvenlik amaçlı, kapalı devre kamera sistemi (CCTV) ile güvenlik merkezinden 7/24 izleme ve kayıt yapılacaktır.

Dijital ip tabanlı ve renkli görüntülü interkom sistemi ile, daireler, blok girişleri ve site giriş noktası ile sesli ve görüntülü iletişim sağlanacaktır.

Site içerisinde yeşil alanlar için otomatik kontrollü sulama sistemi ve çocuklar için oyun alanı ile birlikte site ortak alanları için kesintisiz enerji sağlayacak %100 kapasiteli jeneratörler yer alacaktır.Satış Ofisi : Kazımiye Mah. Dumlupınar Cad. Olimpia Apt. B Blok No: 2/5 Çorlu / Tekirdağ     Tel : (0282) 673 30 08 / (0282) 673 14 64     E-posta : info@nuryapi-insaat.com