Satışı Tamamlanan Projeler / Şelale Park Evleri - 1

Çorlu'daki yeni konsept projesinde yaşam başladı

Çorlu'nun gözde semtinde bulunan ve ulaşım açısından avantajlı bir bölgesinde yer alan Şelale Park Evleri - 1 sakinleri; sitenin sunduğu konforun, ulaşım kolaylığının ve kaliteli yaşam koşullarının tadını çıkaracak.

7 Bloktan oluşan ve size en uygun olan daire seçeneklerini barındıran Şelale Park Evleri - 1, sakinlerine seçkin sosyal imkanlar sunmaktadır. Havuzda yüzebilir, spor alanlarından yararlanabilir, sosyal tesisteki etkinliklere katılabilir, yeşilliğin içinde huzurun keyfini doyasıya tadabilirsiniz. Otopark alanlarına da özel bir önem verilen projede her dairenin kendi otopark alanı bulunuyor. Tüm bu faaliyetlere ev sahipliği yapan Şelale Park Evleri, size her şeyi ile modern bir yaşam alanı sunuyor.

Ulaşımdan, ev içi konfora; sosyal yaşamdan, alışveriş olanaklarına her alanda güvenli ve huzurlu bir hayat sunan Şelale Park Evleri sizleri bekliyor.

Proje Görselleri

Güncel GörsellerSatış Ofisi : Kazımiye Mah. Dumlupınar Cad. Olimpia Apt. B Blok No: 2/5 Çorlu / Tekirdağ     Tel : (0282) 673 30 08 / (0282) 673 14 64     E-posta : info@nuryapi-insaat.com