Satışı Tamamlanan Projeler / Yıldız Sitesi Çorlu

1800 m2 alan üzerine kurulu olup, 2 blok 36 daire ve kapıcı dairesiyle birlikte toplamda 37 daireden oluşan Yıldız Site'si; yeşil alanı olan, gelecekte yaşam standartlarının daha da yükseleceği Çorlu’nun güzel bir mevkisinde bulunmaktadır. Bulunduğu konum itibariyle, şehrin kalabalığından ve gürültüsünden uzak olup, Çorlu'nun önemli alışveriş merkezlerine 600 m, E- 5 karayoluna 400 m, Çorlu Lise'sine 100 m mesafede ve toplu taşıma araçlarının hemen önünden geçtiği bir alanda bulunmaktadır.

Dairelerimiz 2+1 ve 3+1 şeklinde olup 96 m², 111 m² ve 115 m² dir. Kaliteli malzemesi, güvenliği, çocuk oyun parkı
ve kamelyasıyla Yıldız Sitesi’nde konforlu ve huzurlu bir yaşam sizleri bekliyor.

Dairelerimizin hepsi güneş almakta ve kuzey cephesine bakmamaktadır.

Deprem yönetmeliğine uygun olarak yapılan sitemizin özellikleri arasında; 24 saat çalışan özel güvenliği, güvenlik kameraları, her dairede görüntülü diafon sistemi, dairelerin arasında ses yalıtımı, binamızda mantolama (ısı yalıtımı), klipli müzik sistemli asansörleri, su deposu, sığınağı, internet sistem altyapısı, doğalgaz tesisatı, her odada tv uydu sistemi, yeşil alanları, çocuk oyun parkı, site etrafında yürüyüş parkuru ve ailelerin dinlenebilmesi için kamelyası vardır.


Kusursuz bir bütün için detaylar önemlidir. İşte evinizin küçük ama önemli detayları; parke zeminler, ıslak mekanlarda birinci kalite seramik malzemeler, ses ve ısı yalıtımlı iç ve dış duvarlar, pvc pencereler, kaliteli malzemeden üretilen mutfak ve banyo dolaplarını, portmantoyu Yıldız Sitesi’nde sizlerin hizmetine sunuyoruz.Satış Ofisi : Kazımiye Mah. Dumlupınar Cad. Olimpia Apt. B Blok No: 2/5 Çorlu / Tekirdağ     Tel : (0282) 673 30 08 / (0282) 673 14 64     E-posta : info@nuryapi-insaat.com