Kurumsal

Deneyimli kadrosu, titiz işçiliği ve güçlü tedarikçileri ile yatırımlarını öz sermayesiyle yapan firmamızın merkezi İstanbul'dadır. Şirketimiz 21. yüzyılın küreselleşen ekonomisinde kaliteli ürün ve hizmetleri ile yerini almaya hazırdır.

Vizyonumuz :
Bünyesinde hem geleneksel hem de modern yaşam standartlarının getirdiği alışkanlıkları bulabileceğiniz; her detayın düşünüldüğü yapıları sizler için inşaa eden, insanların rahat, huzurlu, mutlu ve güvenli yaşam sürebilmeleri için gayret gösteren, çalıştığı kişi ve kurumlarda memnuniyeti ön plana çıkarmayı kendisine rehber edinmiş bir kuruluştur.

Misyonumuz :
Örnek yaşama alanları oluşturup inşaat alanında bölgede saygın yerini almak için kaliteden ödün vermeden, kaliteyi en uygun fiyatlara elde edip bu güzelliği nihai tüketicisi ile paylaşmayı kendisine görev bilen, son derece titiz çalışarak şirket kuruluşunda merkeze “Önce İnsana Hizmet” sloganını yerleştiren şirketimiz bu anlayışla yatırımlarına devam etmeyi kendisine misyon olarak tanımlamıştır.

Satış Ofisi : Kazımiye Mah. Dumlupınar Cad. Olimpia Apt. B Blok No: 2/5 Çorlu / Tekirdağ     Tel : (0282) 673 30 08 / (0282) 673 14 64     E-posta : info@nuryapi-insaat.com